Кілька хвилин тому на Tarczyński Arena у Вроцлаві, Польща, закінчилася спів-головна подія вечора боксу від промоутерських компаній K2 Promotions і Queensberry Promotions. У рингу зустрілися володар титулу WBO International у легкій вазі українець Денис Берінчик і швед Ентоні Йігіт.

Першу половину поєдинку суперники провели у відносно невисокому темпі. Денис контролював центр рингу, постійно змінював стійку, непогано працював джебом і поступово нарощував темп. Швед працював другим номером, але періодично непогано контратакував, а також намагався зупинити натиск опонента ударами по корпусу. У п'ятому раунді у Йігіт з'явилося розсічення біля лівого ока.

У другій половині поєдинку в рингу особливо нічого не змінилося. Перевага Берінчика стала більш очевидною, але й претендент періодично мав непогані моменти. Ближче до чемпіонських раундів у Ентоні почали проявлятися ознаки втоми, але це не заважало претенденту сміливо входити в розмін ударами.

У фінальному раунді суперники вперлися один в одного в центрі рингу і з останніх сил закотили обмін ударами. При цьому успішні моменти були в обох боксерів.

Результат бою: Денис Берінчик переміг Ентоні Йігіта одноголосним рішенням суддів з рахунком 117-111, 115-113, 116-112.