Кілька хвилин тому на MGM Grand Garden Arena в Лас-Вегасі, штат Невада, США закінчився бій головного андеркарда вечора боксу від промоутерської компанії Top Rank. У рингу зустрілися бійці другої напівлегкої ваги екс-чемпіон двох дивізіонів мексиканець Оскар Вальдес і американець Адам Лопес.

Зі стартовим гонгом Вальдес зайняв центр рингу і намагався скоротити дистанцію. Мексиканець викидав розмашистий боковий, а при зближенні діяв серійно. Адам багато рухався, намагався втримати опонента подалі за рахунок джеба і прямого правого удару. Іноді американцеві вдавалося несподівано для опонента скоротити дистанцію і проводити серію з аперкотів і бокових.

З третього раунду пресинг Вальдеса збільшився і його бокові все частіше досягали мети, але при цьому мексиканець періодично наривався на зустрічні удари. Ближче до екватора поєдинку Лопес постарався перехопити ініціативу. Американець діяв серійно, й іноді несподівано для опонента зривався двома-трьома ударами, і також Адаму періодично вдавалося підтиснути суперника до канатів і провести свою атаку.

У другій половині протистояння картина в рингу особливо не змінилася. Вальдес продовжував пресингувати суперника, роблячи акцент на розмашисті удари. Лопес непогано пересувався рингом, демонструючи непогану роботу ніг, при цьому американець викидав більше ударів, і здавалося, був точнішим. Періодично опоненти входили в розмін на середній дистанції.

У фінальному раунді Вальдес зумів потрясти суперника і повністю заволодіти ініціативою. Лопес навіть кілька разів опинився на настилі рингу, але не завдяки влучанням опонента, тому рефері не став відкривати рахунок.

Результат бою: Оскар Вальдес переміг Адам Лопеса одноголосним рішенням суддів з рахунком 92-98, 91-98, 93-97.

Зазначимо, що суперники вже зустрічалися в рингу у 2019 році й тоді перемогу також здобув Оскар, тільки технічним нокаутом у 7-му раунді.