Колишня чемпіонка UFC у найлегшій вазі Валентина Шевченко обговорила рішення судді Майка Белла виставити в п'ятому раунді її бою проти Алекси Грассо рахунок 10-8 на користь суперниці, внаслідок чого "Куля" позбулася перемоги.

"Виходячи з мого досвіду, 10-8 - це коли один боєць абсолютно нічого не може зробити. Це коли ти тікаєш, чекаєш і шукаєш можливість втекти з октагона. Це сумно. У п'ятому раунді десь чотири хвилини пройшли в стійці, і вона не донесла жодного удару. Грассо змогла забрати мою спину тільки в останні півтори хвилини. Я вже й не пам'ятаю. Але навіть там вона не завдала шкоди. Її було недостатньо для рахунку 10-8.

Я не могла повірити, що це сталося в п'ятому раунді. 10-8? Це здивувало мене, дуже здивувало. Щоб дати 10-8, ти мав бути дуже впевнений у цьому рахунку, але це не наш випадок. Це і близько не було 10-8. Я сподіваюся, що суддівство зміниться. Знаю, що багато бійців відчувають таке ж розчарування, коли все складається таким чином. Але ти нічого не зміниш. Офіційне рішення - це офіційне рішення. Це нічия, а не поразка. Але в моєму випадку це не перемога", - сказала Шевченко.

Нагадаємо, що 16 вересня Шевченко і Грассо звели внічию бій у мейн-івенті турніру Noche UFC.