Кілька хвилин тому на T-Mobile Arena в Лас-Вегасі, штат Невада, США, закінчився вечір боксу від промоутерської компанії Top Rank, у головній події якого американець Шакур Стівенсон і домініканець Едвін Де Лос Сантос поборолися за вакантний титул чемпіона світу за версією WBC у легкій вазі.

Де Лос Сантос зі стартовим гонгом постарався заволодіти ініціативою. Домініканець викидав швидкі удари, але реакція і таймінг Стівенсона не дозволили йому досягти успіху. При цьому Шакур остерігався ударної потужності опонента, працював дуже обережно і багато рухався на ногах, а при зближенні входив у клінч.

З третього раунду в рингу розгорнулася позиційна боротьба. Опоненти подовгу заставилися, і, здавалося, не можуть зважитися на атаку. Такі дії супроводжувалися свистом із трибун. Тож домініканець із наступної трихвилинки активізувався і почав кидатися на свого суперника серіями ударів. Але такі дії не змінили картини бою, адже Шакур уміло уникав ударів, але при цьому практично не бив у відповідь. З п'ятого раунду Едвін переключився на корпус опонента, що виявилося проблемою для американця.

Після екватора поєдинку Стівенсон почав активніше працювати передньою рукою, викидаючи джеб і хук. Усі ці удари проходили повз ціль, але при цьому збили атакувальний порив домініканця, від чого бій став ще нуднішим. Також Шакур почав пресингувати суперника, але провести успішну атаку не виходило.

У десятому раунді бійці трохи активізувалися і навіть обмінялися кількома ударами, але це було більше схоже на фехтування передніми руками. У наступній трихвилинці Де Лос Сантос зібрався духом і кинувся з атакою на опонента, яку Шакур уміло припинив клінчем. Напруга на трибунах зростала, а свист посилювався.

У фінальному раунді Стівенсон все ж таки наважився відірвати ліву руку від підборіддя і провів кілька атак, усі спроби були безуспішними.

Результат бою: Шакур Стівенсон переміг Едвіна Де Лос Сантоса одноголосним рішенням суддів з рахунком 116-112, 115-113, 116-112