Кілька хвилин тому на арені Estadio Akron у Гвадалахарі, Мексика закінчився вечір боксу, спільно організований промоутерськими компаніями Canelo Promotions і Matchroom Boxing. У головній події івенту зустрілися абсолютний чемпіон світу в другій середній вазі мексиканець Сауль Альварес і володар "тимчасового" титулу за версією WBO британець Джон Райдер.

Поєдинок бійці почали з розвідки, але вже ближче до кінця першого раунду Альварес посилив пресинг, змушуючи опонента йти в клінч. Райдер частіше опинявся спиною до канатів і періодично проводив атаку з декількох ударів. Також під час зближення британець пробивав аперкоти, які досить часто доходили до мети.

Ближче до екватора поєдинку Джон пристрілявся і все частіше турбував "Канело" з дистанції, хоча сам досить багато пропускав. Альверс більшою мірою робив акцент на одиночні удари, якими періодично пробивав як у корпус, так і в голову.

У п'ятому раунді, після однієї з таких атак, Райдер опинився в нокдауні. Після відліку рефері Альварес продовжив пресингувати опонента, але Джон показав, що не сильно був вражений і може чинити опір.

Зазначимо, що "Канело" мав перевагу в рингу, але не перевагу. Райдеру було важко впоратися з натиском суперника, але він періодично гостро огризався. З боку британця проходили удари, як з дальньої, так і ближньої дистанції. Особливо проблематичним для мексиканця виявився лівий аперкот.

У восьмому раунді, перед самим гонгом Альварес пробив правий боковий, після якого Райдер знову опинився в нокдауні. Фінальні раунди пройшли за невеликої переваги "Канело". Мексиканець пресингував опонента в невисокому темпі, роблячи акцент на одиночні силові удари. Райдер виявляв стійкість, при цьому періодично гостро атакував. Перед фінальним гонгом бійці обмінялися кількома відчутними ударами.

Результат бою: Сауль Альварес переміг Джона Райдера одноголосним рішенням суддів з рахунком 120-107, 118-109, 118-109.