Кілька хвилин тому на T-Mobile Arena в Лас-Вегасі, штат Невада, США відбувся поєдинок у легкій вазі між мексиканцем Ісааком Крусом і американцем Джованні Кабрерою.

Зі стартовим гонгом Крус очікувано почав пресингувати опонента, і намагався скоротити дистанцію. Кабрера маневрував навколо суперника з опущеними руками та намагався стримати його за рахунок передньої руки, а за потреби входив у клінч. Також Джованні періодично працював серійно, але поки що всі удари припадали на блок.

З третього раунду Ісаак зміг вийти на свою дистанцію і його удари все частіше доходили до мети. Американець виглядав розгубленим, діяв сумбурно і постійно пред'являв претензії рефері. Наприкінці четвертого раунду Крус всадив лівий боковий влучно в щелепу суперника, Кабрера поки що тримає. Під кінець п'ятої трихвилинки бійці влаштували розмін, у якому американець знову неабияк нахапався.

Після екватора протистояння пресинг мексиканця збільшився, а удари стали сильнішими і точнішими. Джованні продовжував працювати з дистанції серійно, але особливого результату від цього не було. Також періодично Ісаак віддавав простір у ринзі, виманюючи суперника на себе, після чого проводив свою атаку.

У восьмому раунді рефері зняв бал у Круса за удари головою. Після чого мексиканець кинувся відіграватися і влаштував неабиякий прочухан свого суперника. У фінальних раундах Джованні спробував хоч якось змінити ситуацію. Американець намагався замкнути опонента біля канатів, після чого проводити атаки, але все ж постійно пропускав розмашисті бокові від Ісаака. Останній раунд боксери провели в центрі рингу, без особливих успіхів для однієї зі сторін.

Результат бою: Перемога Ісаака Круса роздільним рішенням суддів з рахунком 113-114, 115-112, 114-113.