Мойзес Рімбон

ОАЕ

Прізвисько: Swamp

Дата народження: 20.04.1981

Вік: 42 роки

Зростання: 177.8 см / 5'10"

Вага 83.91 кг / 184 фунта

Вагова категорія: Середня вага / Middleweight

Перемога

25

8 Нокаутом (32%)
12 Прийомом (48%)
5 Рішенням (20%)
Уражень

12

1 Нокаутом (8%)
1 Прийомом (8 %)
10 Рішенням (83%)
Нічиїх

3

Результат
Суперник Подія Спосіб Раунд Час
Поразка Дмитро Мінаков
4-1 -0
Дата: 07.09.2019
Суддя: Magomed Sultanakhmedov
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 3
Час: 5:00
King of Warriors MMA King of Warriors 2
07.09.2019
Decision (Unanimous) 3 5:00
Поразка Карлос Вемола
27-6 -0
Дата: 18.11.2018
Суддя: Lukasz
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 3
Час: 5:00
XFN 14 X Fight Nights 14
18.11.2018
Decision (Unanimous) 3 5:00
Перемога Павло Дорофтей
19-5 -0
Дата: 22.12.2017
Суддя: Marc Goddard
Метод: Submission (Keylock)
Раунд: 4
Час: 2:56
Phoenix Fighting Championship Phoenix 4: Dubai
22.12.2017
Submission (Keylock) 4 2:56
Перемога Бола Омойеле
8-5 -0
Дата: 22.09.2017
Суддя: Marc Goddard
Метод: Technical Submission (Arm-Triangle Choke)
Раунд: 3
Час: 1:46
Phoenix Fighting Championship Phoenix 3: UK vs. The World
22.09.2017
Technical Submission (Arm-Triangle Choke) 3 1:46
Перемога Бруно Сілва
22-5 -0
Дата: 10.12.2016
Суддя: Blake Grice
Метод: Submission (Kimura)
Раунд: 2
Час: 4:12
Phoenix Fighting Championship Phoenix 1
10.12.2016
Submission (Kimura) 2 4:12
Поразка Лео Лейте
10-2 -0
Подія: F2N Fight 2 Night
Дата: 04.11.2016
Суддя: Osiris Maia
Метод: Decision (Majority)
Раунд: 3
Час: 5:00
F2N Fight 2 Night
04.11.2016
Decision (Majority) 3 5:00
Перемога Хун Кім
10-13 -2
Дата: 09.05.2015
Метод: Submission (Kimura)
Раунд: 1
Час: 4:56
PRO Fighting PRO FC 10
09.05.2015
Submission (Kimura) 1 4:56
Поразка Чже Ен Кім
27-14 -0
Дата: 15.11.2014
Суддя: Nam Ho Lee
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 3
Час: 5:00
Top FC 4 Top Fighting Championship 4
15.11.2014
Decision (Unanimous) 3 5:00
Перемога Кім Ен Су
7-6 -0
Дата: 09.08.2014
Метод: Submission (Kneebar)
Раунд: 1
Час: 1:22
Top FC 3 Top Fighting Championship 3
09.08.2014
Submission (Kneebar) 1 1:22
Перемога Олександр Гладков
12-3 -0
Дата: 12.10.2013
Метод: TKO
Раунд: 2
Dare Fight Sports Rebels of MMA
12.10.2013
TKO 2 0:00
Перемога Ді Джей Ліндерман
22-17 -0
Дата: 31.03.2012
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 3
Час: 5:00
Instinct MMA Instinct Fighting 3
31.03.2012
Decision (Unanimous) 3 5:00
Перемога Джаред Кілкенні
13-12 -0
Дата: 23.09.2011
Суддя: Chris Vicary
Метод: TKO (Injury)
Раунд: 1
Час: 0:30
RITC Rumble in the Cage 44
23.09.2011
TKO (Injury) 1 0:30
Перемога Аутіміо Антонія
2-12 -0
Подія: TFS Mix Fight Gala XI
Дата: 27.11.2010
Метод: Submission (Keylock)
Раунд: 1
Час: 4:55
TFS Mix Fight Gala XI
27.11.2010
Submission (Keylock) 1 4:55
Перемога Міодраг Петкович
32-24 -1
Дата: 18.09.2010
Метод: TKO (Punches)
Раунд: 2
Час: 3:44
SHC 3 Carmont vs. Zahariev
18.09.2010
TKO (Punches) 2 3:44
Перемога Степан Бекавац
18-9 -0
Дата: 04.06.2010
Метод: Submission (Armbar)
Раунд: 1
Час: 2:15
MFC Milenium Fight Challenge 4
04.06.2010
Submission (Armbar) 1 2:15
Поразка Рікко Родрігес
54-27 -0
Дата: 27.11.2009
Метод: Decision (Split)
Раунд: 3
Час: 3:00
Union of Veterans of Sport Mayor's Cup 2009
27.11.2009
Decision (Split) 3 3:00
Перемога Денис Комкін
12-17 -0
Подія: HC 3 Hell Cage 3
Дата: 29.03.2009
Метод: KO (Punch)
Раунд: 1
Час: 0:22
HC 3 Hell Cage 3
29.03.2009
KO (Punch) 1 0:22
Поразка Антоніо Рожеріо Ногейра
23-10 -0
Подія: Sengoku Sixth Battle
Дата: 01.11.2008
Суддя: Kenichi Serizawa
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 3
Час: 5:00
Sengoku Sixth Battle
01.11.2008
Decision (Unanimous) 3 5:00
Перемога Пітер Грем
11-10 -0
Подія: Sengoku Fourth Battle
Дата: 24.08.2008
Суддя: Yoshinori Umeki
Метод: Submission (Rear-Naked Choke)
Раунд: 2
Час: 0:42
Sengoku Fourth Battle
24.08.2008
Submission (Rear-Naked Choke) 2 0:42
Перемога Ентоні Перош
15-10 -0
Дата: 15.02.2008
Суддя: Steve Percival
Метод: KO (Knee)
Раунд: 1
Час: 4:11
CFC Cage Fighting Championships 3
15.02.2008
KO (Knee) 1 4:11
Поразка Лукаш Юрковський
16-11 -0
Подія: KSW 8 Konfrontacja
Дата: 10.11.2007
Суддя: Robert Kostecki
Метод: Decision (Majority)
Раунд: 3
Час: 3:00
KSW 8 Konfrontacja
10.11.2007
Decision (Majority) 3 3:00
Нічия Ібрагім Магомедов
22-8 -1
Дата: 03.11.2007
Метод: Draw
Раунд: 3
Час: 5:00
Union of Veterans of Sport Championship Cup 2007
03.11.2007
Draw 3 5:00
Перемога Славомір Молнар
7-7 -2
Подія: UF Karlovy Vary
Дата: 01.06.2007
Метод: TKO (Punches)
Раунд: 2
UF Karlovy Vary
01.06.2007
TKO (Punches) 2 0:00
Перемога Алекс Стіблінг
19-11 -1
Дата: 17.02.2007
Метод: TKO (Punches)
Раунд: 2
Час: 4:04
Bodog Fight Costa Rica Combat
17.02.2007
TKO (Punches) 2 4:04
Нічия Тенгіз Тедорадзе
23-10 -1
Подія: UF 3 Ultimate Force 3
Дата: 12.08.2006
Метод: Draw
Раунд: 5
Час: 5:00
UF 3 Ultimate Force 3
12.08.2006
Draw 5 5:00
Перемога Міхал Матерла
28-7 -0
Подія: WFC Europe vs. Brazil
Дата: 20.05.2006
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 3
Час: 5:00
WFC Europe vs. Brazil
20.05.2006
Decision (Unanimous) 3 5:00
Нічия Вітор Віанна
12-3 -1
Подія: FB Future Battle
Дата: 05.03.2006
Метод: Draw
Раунд: 3
Час: 5:00
FB Future Battle
05.03.2006
Draw 3 5:00
Поразка Арман Гамбарян
19-6 -1
Дата: 03.11.2005
Метод: Decision
Раунд: 3
Час: 5:00
M-1 MFC Russia vs. France
03.11.2005
Decision 3 5:00
Перемога Габор Немет
7-7 -0
Подія: TFC 5 TotalFight 5
Дата: 28.05.2005
Метод: Decision
TFC 5 TotalFight 5
28.05.2005
Decision 0 0:00
Перемога Марк Епштейн
14-11 -0
Дата: 29.02.2004
Метод: Submission (Kimura)
Раунд: 1
Час: 4:50
UKMMAC 6 Extreme Warriors
29.02.2004
Submission (Kimura) 1 4:50
Перемога Стефан Потвін
10-8 -0
Дата: 22.03.2003
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 3
Час: 5:00
WAFF 2 World Absolute Fight 2
22.03.2003
Decision (Unanimous) 3 5:00
Поразка Мікко Руппонен
19-5 -2
Подія: FF 6 Fight Festival 6
Дата: 20.01.2003
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 2
Час: 5:00
FF 6 Fight Festival 6
20.01.2003
Decision (Unanimous) 2 5:00
Поразка Алістер Оверім
47-18 -0
Дата: 13.10.2002
Метод: Submission (Guillotine Choke)
Раунд: 1
Час: 1:03
2H2H 5 Simply the Best 5
13.10.2002
Submission (Guillotine Choke) 1 1:03
Перемога Лі Лівеслі
1-17 -0
Дата: 16.06.2002
Метод: Submission (Keylock)
Раунд: 1
MB 7 Millennium Brawl 7
16.06.2002
Submission (Keylock) 1 0:00
Перемога Роман Зенцов
18-12 -0
Дата: 07.10.2001
Метод: Submission (Neck Crank)
Раунд: 2
2H2H 3 Hotter Than Hot
07.10.2001
Submission (Neck Crank) 2 0:00
Перемога Фатіх Кокаміс
8-8 -1
Дата: 07.10.2001
Метод: Decision (1-0 Points)
Раунд: 2
Час: 5:00
2H2H 3 Hotter Than Hot
07.10.2001
Decision (1-0 Points) 2 5:00
Поразка Амар Сулоєв
23-7 -0
Дата: 07.10.2001
Метод: TKO (Doctor Stoppage)
Раунд: 1
Час: 4:48
2H2H 3 Hotter Than Hot
07.10.2001
TKO (Doctor Stoppage) 1 4:48
Перемога Франц Фав'є
0-1 -0
Подія: GT Golden Trophy 2001
Дата: 01.03.2001
Метод: Submission
GT Golden Trophy 2001
01.03.2001
Submission 0 0:00
Поразка Джесс Ляудін
20-11 -0
Подія: Pancrase Pancrase UK
Дата: 25.11.2000
Метод: Decision (1-0 Points)
Pancrase Pancrase UK
25.11.2000
Decision (1-0 Points) 0 0:00
Поразка Олаф ін 'т Вельд
8-6 -5
Дата: 13.05.2000
Метод: DQ
Раунд: 1
Kam Lung The Day of the Truth 2
13.05.2000
DQ 1 0:00