Хабіб Нурмагомедов

Росія

Прізвисько: Орел

Дата народження: 20.09.1988

Вік: 35 роки

Зростання: 177.8 см / 5'10"

Вага 70.31 кг / 155 фунта

Вагова категорія: Легка вага / Lightweight

Перемога

28

8 Нокаутом (29%)
10 Прийомом (36%)
10 Рішенням (36%)
Уражень

0

0 Нокаутом (0%)
0 Прийомом (0 %)
0 Рішенням (0%)
Результат
Суперник Подія Спосіб Раунд Час
немає даних немає даних
Дата: 24.10.2020
UFC 254 Khabib vs. Gaethje
24.10.2020
0 0:00
Перемога Дастін Пуар'є
28-7 -0
Дата: 07.09.2019
Суддя: Marc Goddard
Метод: Submission (Rear-Naked Choke)
Раунд: 3
Час: 2:06
UFC 242 Khabib vs. Poirier
07.09.2019
Submission (Rear-Naked Choke) 3 2:06
Перемога Конор Макгрегор
22-5 -0
Дата: 06.10.2018
Суддя: Herb Dean
Метод: Submission (Neck Crank)
Раунд: 4
Час: 3:03
UFC 229 Nurmagomedov vs. McGregor
06.10.2018
Submission (Neck Crank) 4 3:03
Перемога Аль-Якинта
14-7 -1
Дата: 07.04.2018
Суддя: Dan
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 5
Час: 5:00
UFC 223 Khabib vs. Iaquinta
07.04.2018
Decision (Unanimous) 5 5:00
Перемога Едсон Барбоза
20-9 -0
Дата: 30.12.2017
Суддя: John McCarthy
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 3
Час: 5:00
UFC 219 Cyborg vs. Holm
30.12.2017
Decision (Unanimous) 3 5:00
Перемога Майкл Джонсон
19-16 -0
Дата: 12.11.2016
Суддя: John McCarthy
Метод: Submission (Kimura)
Раунд: 3
Час: 2:31
UFC 205 Alvarez vs. McGregor
12.11.2016
Submission (Kimura) 3 2:31
Перемога Даррелл Хорчер
13-4 -0
Дата: 16.04.2016
Суддя: James Warring
Метод: TKO (Punches)
Раунд: 2
Час: 3:38
UFC on Fox 19 Teixeira vs. Evans
16.04.2016
TKO (Punches) 2 3:38
Перемога Рафаель дос Анжос
29-13 -0
Дата: 19.04.2014
Суддя: John McCarthy
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 3
Час: 5:00
UFC on Fox 11 Werdum vs. Browne
19.04.2014
Decision (Unanimous) 3 5:00
Перемога Пет Хілі
34-24 -0
Дата: 21.09.2013
Суддя: Yves Lavigne
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 3
Час: 5:00
UFC 165 Jones vs. Gustafsson
21.09.2013
Decision (Unanimous) 3 5:00
Перемога Абель Трухільйо
14-8 -0
Дата: 25.05.2013
Суддя: Mario Yamasaki
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 3
Час: 5:00
UFC 160 Velasquez vs. Bigfoot 2
25.05.2013
Decision (Unanimous) 3 5:00
Перемога Тьяго Таварес
24-11 -1
Дата: 19.01.2013
Суддя: Dan Miragliotta
Метод: TKO (Punches and Elbows)
Раунд: 1
Час: 1:55
UFC on FX 7 Belfort vs. Bisping
19.01.2013
TKO (Punches and Elbows) 1 1:55
Перемога Глейсон Тібау
35-13 -0
Дата: 07.07.2012
Суддя: Mario Yamasaki
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 3
Час: 5:00
UFC 148 Silva vs. Sonnen 2
07.07.2012
Decision (Unanimous) 3 5:00
Перемога Камаль Шалорус
9-5 -2
Дата: 20.01.2012
Суддя: Mario Yamasaki
Метод: Submission (Rear-Naked Choke)
Раунд: 3
Час: 2:08
UFC on FX Guillard vs. Miller
20.01.2012
Submission (Rear-Naked Choke) 3 2:08
Перемога Аримарсель Сантос
41-38 -0
Дата: 22.10.2011
Метод: TKO (Punches)
Раунд: 1
Час: 3:33
ProFC Battle in the Caucasus
22.10.2011
TKO (Punches) 1 3:33
Перемога Вадим Сандульський
8-4 -0
Дата: 15.09.2011
Метод: Submission (Triangle Choke)
Раунд: 1
Час: 3:01
ProFC / GM Fight Ukraine Cup 3
15.09.2011
Submission (Triangle Choke) 1 3:01
Перемога Хаміз Мамедов
8-4 -0
Подія: ProFC Battle on Don
Дата: 05.08.2011
Метод: Submission (Triangle Choke)
Раунд: 1
Час: 3:51
ProFC Battle on Don
05.08.2011
Submission (Triangle Choke) 1 3:51
Перемога Каджик Абаджян
3-6 -0
Дата: 02.07.2011
Метод: Submission (Triangle Choke)
Раунд: 1
Час: 4:28
ProFC Union Nation Cup Final
02.07.2011
Submission (Triangle Choke) 1 4:28
Перемога Ашот Шагінян
2-5 -0
Дата: 06.05.2011
Метод: KO (Punches)
Раунд: 1
Час: 2:18
ProFC Union Nation Cup 15
06.05.2011
KO (Punches) 1 2:18
Перемога Саїд Халілов
12-13 -0
Дата: 09.04.2011
Метод: Submission (Kimura)
Раунд: 1
Час: 3:16
ProFC Union Nation Cup 14
09.04.2011
Submission (Kimura) 1 3:16
Перемога Олександр Агафонов
5-3 -0
Дата: 12.02.2011
Метод: TKO (Corner Stoppage)
Раунд: 2
Час: 5:00
M-1 Selection Ukraine 2010 The Finals
12.02.2011
TKO (Corner Stoppage) 2 5:00
Перемога Віталій Островський
7-11 -0
Дата: 18.09.2010
Метод: TKO (Punches)
Раунд: 1
Час: 4:06
M-1 Selection Ukraine 2010 Clash of the Titans
18.09.2010
TKO (Punches) 1 4:06
Перемога Алі Багов
31-11 -0
Дата: 10.06.2010
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 2
Час: 5:00
GFP Golden Fist Russia
10.06.2010
Decision (Unanimous) 2 5:00
Перемога Шахбулат Шамхалаєв
10-3 -1
Дата: 03.11.2009
Метод: Submission (Armbar)
Раунд: 1
Час: 4:36
M-1 Challenge 2009 Selections 9
03.11.2009
Submission (Armbar) 1 4:36
Перемога Саїд Ахмед
0-1 -0
Дата: 08.08.2009
Метод: TKO (Punches)
Раунд: 1
Час: 2:05
TFC 3 Tsumada Fighting Championship
08.08.2009
TKO (Punches) 1 2:05
Перемога Ельдар Ельдаров
13-1 -0
Дата: 08.08.2009
Метод: TKO (Punches)
Раунд: 2
Час: 2:44
TFC 3 Tsumada Fighting Championship
08.08.2009
TKO (Punches) 2 2:44
Перемога Шаміль Абдулкерімов
4-3 -0
Дата: 11.10.2008
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 2
Час: 5:00
PAC Pancration Atrium Cup 1
11.10.2008
Decision (Unanimous) 2 5:00
Перемога Рамазан Курбанісмаїлов
12-5 -2
Дата: 11.10.2008
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 2
Час: 5:00
PAC Pancration Atrium Cup 1
11.10.2008
Decision (Unanimous) 2 5:00
Перемога Магомед Магомедов
3-8 -0
Дата: 11.10.2008
Метод: Decision (Unanimous)
Раунд: 2
Час: 5:00
PAC Pancration Atrium Cup 1
11.10.2008
Decision (Unanimous) 2 5:00
Перемога Вусал Байрамов
2-5 -0
Подія: CSFU Champions League
Дата: 13.09.2008
Метод: Submission (Triangle Choke)
Раунд: 1
Час: 2:20
CSFU Champions League
13.09.2008
Submission (Triangle Choke) 1 2:20