Топовий американський легковаговик Джервонта Девіс (28-0, 26 КОS) напередодні мегафайту проти Раяна Гарсії перерахував топ-3, згідно з його думкою, найвидатніших боксерів в історії професійного боксу.

Отже, хто ж ці найкращі з найкращих, які вразили "Танка" своїми виступами в рингу?..

Шугар Рей Леонард: золотий медаліст Олімпіади зі США, який завоював чемпіонські титули в п'яти вагових категоріях. Перший боксер, який заробив 100 мільйонів доларів за кар'єру. Провів 150 боїв і здобув 145 перемог (75 - нокаутом). Вигравав у таких бійців, як Роберто Дюран, Томас Гірнс і Марвін Хаглер.

Пернелл Вітакер: також переможець Олімпійських ігор, ставав чемпіоном світу в легкому, першому напівсередньому, напівсередньому і першому середньому дивізіонах. Багато хто вважає Пернелла найтехнічнішим боксером усіх часів.

Флойд Мейвезер: бронзовий призер Ігор в Атланті, один із небагатьох, хто завершив кар'єру непереможеним. Брав титули в п'яти вагах, і загалом, за всю кар'єру переміг 24 боксери за пояс чемпіона світу. Серед інших, йому належить рекорд за участю в найбільш "касових" поєдинках: він брав участь (і переміг) у трьох із п'яти найбільших в історії боях за сукупною сумою зборів.

Нагадаємо, поєдинок Девіса з Гарсією відбудеться 22-го квітня на "Ті-Мобайл Арені" в Лас-Вегасі (США).