Кілька хвилин тому на арені MGM Grand Garden Лас-Вегасі, штат Невада, США закінчився вечір боксу від промоутерської компанії PBC, у головній події якого розіграли статус обов'язкового претендента за версією WBC у другій середній вазі американці Девід Бенавідес та Калеб Плант.

Бійці почали бій у невисокому темпі. Бенавідес намагався підтискати опонента, тоді як Плант непогано зустрічав суперника джебом. У другій трихвилинці темп поєдинку став вищим, водночас агресором виступив Калеб, який діяв серійно і починав свої атаки з корпусу.

У третьому раунді Девід агресивніше почав переслідувати опонента, намагаючись зблизитися, і всадити лівий боковий. Плант непогано справлявся з натиском суперника за рахунок роботи ніг, при цьому сам періодично гостро відповідав. Особливо добре Калебу вдавалося підловити Девіда, коли той робив крок назад.

Після екватора поєдинку Бенавідес посилив пресинг і почав викидати більше ударів, які все частіше доходили до мети. Калеб, як і раніше, намагався багато рухатися на ногах і піти від ударів опонента завдяки роботі корпусом, при цьому періодично сам ішов в атаку. У восьмому раунді Девіду вдалося точно влучити правим боковим на виході з клінчу, після чого Бенавідес кинувся розвивати успіх, провівши ще кілька успішних атак. Все ж Плант зміг достояти до гонгу.

У наступному раунді Калеб спробував відігратися, діючи серійно, але практично всі удари припадали на блок. У десятій трихвилинці Плант неабияк нахапався під час спроби увійти в клінч, але при цьому ніяк не намагався розірвати дистанцію. Бенавідес скористався ситуацією і завдав велику кількість силових ударів у корпус і голову суперника.

У наступній трихвилинці Калеб помітно втратив у швидкості через втому. Це дозволило Бенавідесу відчути себе повним господарем у ринзі. Девід пробивав на вибір, і практично кожен його удар досягав мети. У фінальному раунді Калеб спробував змінити ситуацію. Плант з останніх сил викидав серії, але й сам періодично наривався на удари опонента.

Результат бою: Девід Бенавідес переміг Калеба Планта одноголосним рішенням суддів з рахунком 115-113, 116-112, 117-111.