Кілька хвилин тому на Desert Diamond Arena в Глендейлі, штат Аризона, США закінчився поєдинок між колишнім чемпіоном двох дивізіонів пуерторіканцем Хосе Педрасою і перспективним американським бійцем першої напівсередньої ваги Арнольдом Барбозою.

Зі стартом поєдинку Педраса взявся працювати першим номером, тоді як Арнольд непогано працював джебом, вибухав серіями і періодично намагався зловити опонента аперкотом. У п'ятому раунді Хосе встав у стійку шульги, що збентежило фаворита, але Барбоза зміг пристосуватися вже в наступній трихвилинці.

У восьмому раунді пуерториканець нав'язав розмін на ближній дистанції і при цьому був успішнішим у своїх діях, а також зміг потрясти суперника ближче до гонгу. Усе ж, на думку суддів, цього виявилося замало для перемоги.

Результат бою: Арнольд Барбоза переміг Хосе Педрасу одноголосним рішенням суддів з рахунком 97-93, 96-94 і 96-94.